meer info over Ambersun Network

ga naar AZVD website

 BAF-FBA                                                      

 

The Alpaca Chronicles

 

The Alpaca Chronicles

(Engelstalig)
auteur: Mike Safley

De Alpaca Chronicles neemt de lezer mee op reis die veertig miljoen jaar geleden begon. U begint in de natuurlijke leefomgeving van de oorspronkelijke kameelachtigen en loopt met hen langs de kust van de stille Oceaan tot aan de Bering land brug, tot in Azië, of de tocht naar het zuiden door Panama naar de pampa vlaktes van het zuidelijk halfrond, waar deze evenhoevige trekdieren uit Noord-Amerika guanaco’s en Vicugna werden.
 
Ontdek hoe zij vrede sluiten met hun natuurlijke vijand, de mens. Leer waarom alpaca’s en Lama’s de enige zoogdieren, zwaarder dan 50 kg, waren die werden gedomesticeerd in Amerika.
 
Ontmoet de eerste dieren fokker, een Engelsman genaamd Robert Bakewell, en ontdek de geschiedenis van het fokken met dieren. Ontdek hoe Charles Darwin en Gregor Mendel de basis legden voor alle natuurwetenschappen wat nu bekend staat als de moderne synthese.
 
Leer hoe alpaca's hun weg terug maken naar Noord-Amerika na een afwezigheid van twaalf duizend jaar. Ontdek dan de industrie die groeide rond deze zachte, onschuldig ogende alpaca's begin 1984.
 
Wie was verantwoordelijk voor het maken van het Alpaca Register in Amerika? Wie was de eerste voorzitter van AOBA? Hoe heeft het Alpaca Register zich ontbonden van de Internationale Lama Register? Hoe groeide AOBA tot een succesvolle marketing tool en waarom streden alpaca eigenaren voor het sluiten van de Alpaca Register?
 
De Alpaca Chronicles geeft de geschiedenis weer van de alpaca, het fokken van dieren en de Noord-Amerikaanse alpaca gemeenschap. Het verhaal wordt verteld uit eerste hand, door de auteur, industrie records, en uit de mond van de deelnemers, de feiten, de politiek en de heerlijke details.

Dit boek bevat informatie over: 
Migration: A Multi-Million-Year Round Trip
Extinction
Domestication
The Animal Breeders
Camelids Reappear in North America
Alpaca Imports and Importers
In the Beginning
The Alpaca Registry
The ARSC Screening Program
ARI: Money and Independence
The Canadian Border: Imports and Reciprocity
Closing the Registry
The Modern ARI
The Alpaca Owners and Breeders Association Is Born
The Alpaca Market
The Alpaca Show System
ARI and AOBA: Unity or Independence? The Merger Debate
The Alpaca Fiber Market
Back to the Future
The Quechua People: An Abandoned Race



Heeft u belangstelling voor dit boek (let op: in de Engelse taal) dan kunt u dit boek bestellen op onze

ga naar de Alpaca-Shop

 
Meer weten over de auteur Mike Safley? volg deze link

 



Inschrijven Nieuwsbrief
 

 

Volg ons:

 twitter  facebook youtube   
 


 LAATSTE NIEUWS ...

 Blijf op de hoogte d.m.v. deze feed  Nieuws Alpaca-Ranch

Of bekijk het Archief.


ALPACA-SHOP 

alpaca-shop

 

 ALPACA FORUM

 Alpaca Forum

Leuke discussies...
- Peiling registratie Alpacas
- Artikel in Levende Have
- Nederlandse spinningmill
- Schmallenbergvirus 


 


Leuk Filmpje

Jort Kelder op Alpaca-Ranch